Консалтинг з автоматизації бізнесу

Наша компанія пропонує Вам широкий спектр послуг, пов’язаних з автоматизацією обліку на базі програмних продуктів системи «1С: Підприємство».

Експрес-обстеження — Експрес обстеження призначене для ознайомлення наших фахівців з інфраструктурою замовника. Обстеження проводиться на першому етапі роботи з новим замовником.

Вибір програмного продукту — Наша компанія допоможе вам у виборі програмного продукту або реалізує проект зі створення автоматизованої системи управління на платформі «1С:Підприємство».

Інсталяція ПЗ — комплекс робіт по встановленню та коректному вводу в експлуатацію обраного програмного забезпечення.

Супровід «1C:Підприємство» — У кожної компанії, що використовує автоматизовану систему обліку на базі «1С:Підприємство», часто виникає необхідність в незначних доробках програмного забезпечення, консультації фахівця або встановлені нових регламентованих форм звітності. Якщо ви маєте підписку на абонентське обслуговування — наші фахівці завжди готові самим оперативним чином допомогти Вам вирішити нагальні проблеми.

Навчання — Навчання роботі з програмними продуктами проводиться сертифікованими співробітниками — як в офісі замовника, так і в нашому офісі.

Впровадження — Яку систему обрати для впровадження на підприємстві, в якому напрямку вести роботу? Яка вартість впровадження, скільки часу необхідно від початку впровадження системи, до початку її промислової експлуатації?

Хотите получить предварительную оценку проекта?

Получить консультацию Вернуться к списку услуг