Аутсорсинг бухгалтерського обліку

Напрямки дяльності:

Спектр послуг з аутсорсингу бухгалтерського обліку, можна розділити на 3 основних напрямки:

  • Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку
  • Аутсорсинг розрахунку заробітної плати
  • Аутсорсинг кадрового діловодства

Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку

Аутсорсингова модель ведення бухгалтерського та податкового обліку є ефективним інструментом зниження податкових ризиків, а також зменшення витрат на обслуговування власної бухгалтерії. За рахунок передачі на аутсорсинг цих процесів професійного провайдеру послуг Ви перестанете витрачати час на вирішення проблем бухгалтерії і правильного розрахунку податків і сконцентруєтесь на стратегічних ініціативах, спрямованих на розвиток бізнесу. Завдяки гнучкості підходу, Ваша компанія може вибрати саме той обсяг послуг в області бухгалтерського і податкового обліку, який Вам необхідний в даний момент.

Аутсорсинг розрахунку заробітної плати

Після передачі на аутсорсинг функції розрахунку заробітної плати Вам вже не потрібно турбуватися про збільшення штату бухгалтерів при зростанні чисельності персоналу або піклуватись про постійне підвищення кваліфікації персонала, замислюватись про додатковий офісний просторі, супутні юридичних і податкові консультації, а також думати про додаткові витрати на впровадження і супровід автоматизованої кадрової системи. Ефективність аутсорсингу розрахунку зарплати може бути виражена як в прямій економії витрат на зарплатах співробытників, так і в непрямій вигоді — за рахунок перенесення на провайдера відповідальності за якість і своєчасність розрахунку, підвищення рівня конфіденційності інформації, а також перерозподілу ресурсів для реалізації найважливіших завдань.

Аутсорсинг кадрового діловодства

Кадрове діловодство є рутинним HR-процесом, але при цьому життєво важливим для будь-якої компанії, незалежно від її масштабу і сфери діяльності. Будучи Вашим експертом з усіх основних питаннях кадрового діловодства, ми, як виконавець, не можемо «піти у відпустку, взяти лікарняний або перейти на нову роботу». Використовуючи в кадровому процесі аутсорсингову компанію, Ви мінімізуєте ризики, які можуть порушити безперервність Вашого бізнесу.

 

Хотите получить предварительную оценку проекта?

Получить консультацию Вернуться к списку услуг